background

Antibakteriyel Halı Yıkama

>
Antibakteriyel Halı Yıkama

İnegöl geneli halı ve koltuk yıkama yapan oldukça firma vardır. Halı, koltuk yıkama dışında anti bakteriyel halı ve koltuk yıkayan firmaların sayısı oldukça fazladır. Ancak bazı firmalarının güvenirliği konusunda tereddütler vardır. Topluma hizmet konusunda olabildiğince çalışan, emek veren ve sektörünün parlayan yıldızı olan anti bakteriyel halı yıkama firmamız diğer firmalardan ayrılmaktadır. Firmamız deneyimli personelleri ve kullandığı son teknolojik halı yıkama makineleriyle sektörün öncülerindendir.

Firmamız önceliği siz müşterilerimizin memnuniyetinin kazanmaktadır. Halı ve koltuklarınız kaliteli şampuan ve deterjanlarla temizlenmektedir. Halı ve koltuklarınız temizlenilmesine oldukça özen gösterilerek ürünlerinizin renk solması gibi olaylarla karşılaşmasına mahal verilmemektedir. Yıkama sırasında kullanılan malzemelerde kaliteden ödün verilmez. Böylelikle halı ve koltuklarınız kesinlikle deforme edilmemektedir.

Halı ve koltuk yıkatmaya karar verildiğinde güvenebilecek ve ürünleri temiz, titiz yıkayan bir firma arayışına girilir. Tam bu esnada İnegöl geneli sizlere hizmet sağlayan firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firmamızı arayarak halı ve koltuk yıkama konusunda detaylı bilgi ve fiyat öğrenebilirsiniz. Bu bilgiler doğrultusunda eğer firmamızdan hizmet almak isterseniz servisi çağırmanız yeterli olacaktır. Bizleri aradığınız takdirde sizleri hiç yormadan halı ve koltuklarınızı evinizden alarak halı yıkama merkezimize getirir, halılarınızı özenle temizler, vakumlar ve kurutup geri evinize teslim ederiz. Ayrıca halı ve koltuklarınıza anti bakteriyel ilaçlama yaparız. Böylelikle eşyalarınızın üzerinde bakteri oluşumu da engellenir.

Yıkanan halılarınızın etkisini uzun vadede korumayı amaçlamaktayız. İnegöl geneli hizmet sağlayan firmamız halılarınızı merkezinde yıkadığı gibi eğer yerinde yıkatmak isterseniz de sizlere o hususta da hizmet sunmaktadır. Halı ve koltuk yıkama dışında sizlere overlok hizmeti de sunmaktayız. Overloğu yaptırmak istediğiniz yeri de sizlerin tercihine bırakmaktayız. İsterseniz fabrikamıza halılarınızı gönderebileceğiniz gibi yerinde overlok da yaptırabilirsiniz. Overlok sayesinde halılarınızın daha uzun ömürlü olabilmesi için gerekli desteği almış olursunuz. Firmamız sizlere fiyat performans açısından memnuniyet sağlamayı öncü amaçlar arasında tutmaktadır.

İnegöl geneli kaliteden ödün vermeden hizmet vermeye devam eden firmamız profesyonel ekibi ile her daim sizlere hizmet sunmaya devam etmektedir. Halılarınızı olabildiğince kısa sürede temizleyip sizlere geri teslim ederiz. Firmamız kaliteden ödün vermediği gibi sizinde zamanınızdan almayarak sizleri olabildiğince rahatlatmayı amaçlamaktadır.


  TIKLA ARA +90 224 250 16 06   Whatsapp Mesaj

Hizmet verdiğimiz bölgeler

Bursa Antibakteriyel Halı Yıkama, Akhisar Mahallesi Antibakteriyel Halı Yıkama, Burhaniye Mahallesi Antibakteriyel Halı Yıkama, Çeltikçi Mahallesi Antibakteriyel Halı Yıkama, Cerrah Mahallesi Antibakteriyel Halı Yıkama, Deydinler Mahallesi Antibakteriyel Halı Yıkama, Hamidiye Mahallesi Antibakteriyel Halı Yıkama, Hocaköy Mahallesi Antibakteriyel Halı Yıkama, Huzur Mahallesi Antibakteriyel Halı Yıkama, İnegöl Antibakteriyel Halı Yıkama, İsaören Mahallesi Antibakteriyel Halı Yıkama, Kemalpaşa Mahallesi Antibakteriyel Halı Yıkama, Kurşunlu Mahallesi Antibakteriyel Halı Yıkama, Mahmudiye Mahallesi Antibakteriyel Halı Yıkama, Mesudiye Mahallesi Antibakteriyel Halı Yıkama, Ortaköy Mahallesi Antibakteriyel Halı Yıkama, Osmaniye Mahallesi Antibakteriyel Halı Yıkama, Şipali Mahallesi Antibakteriyel Halı Yıkama, Süleymaniye Mahallesi Antibakteriyel Halı Yıkama, Yenice Mahallesi Antibakteriyel Halı Yıkama, Yeniceköy Mahallesi Antibakteriyel Halı Yıkama
background
Halı, koltuk, perde gibi ev gereçlerinizin temizliği konusunda bize güvenin!

Uzman Ekip İle Çalışın

×
×
  2242501606   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder