background

Hakkımızda

>
Hakkımızda

Halı, koltuk, perde yıkama sektöründe başta İnegöl olmak üzere, İnegöl'ün çevresinde yer alan Akhisar, Yenice, Huzur Mahallesi, TOKİ Mahmudiye Mahallesi, Hamidiye Mahallesi, Süleymaniye Mahallesi, Orhaniye Mahallesi, Mesudiye Mahallesi, Yenimahalle, Alanyurt Mahallesi ve Fatih Mahallesi'ne hizmet veriyoruz. 

Gelişim içinde olan firmamız bu güne kadar bilinçli bir şekilde büyüyerek merkez İnegöl/ Bursa olmak üzere geniş bir bölgede bir çok kişi ve kurumu müşteri portföyüne dahil etmiş ve haklı olarak İnegöl bölgesinin güvenilir firmaları arasında yerini almıştır.

Firmamız, halıdan perdeye, koltuktan yorgana kadar tüm yıkama ihtiyaçlarını karşılamak ve müşterisi için en uygun çözümleri oluşturmak üzere faaliyet göstermektedir.

Başarının özveri, çözüm, kalite, bilgi, güven, dürüst hizmet ve müşteri memnuniyetini kapsayan bir bütün olduğu görüşünde olan firmamız, ürünlerinizi kendi ürünü gibi benimseyerek ihtiyaçlarınıza en uygun çözümler sunmak, hizmet maliyetlerini ve zamanını tasarruflu bir şekilde kullanmanıza yardımcı olmak için size hizmet vermeye devam edecektir.


  TIKLA ARA +90 224 250 16 06   Whatsapp Mesaj
background
Halı, koltuk, perde gibi ev gereçlerinizin temizliği konusunda bize güvenin!

Uzman Ekip İle Çalışın

×
×
  2242501606   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder