background

Halı Yıkama Fiyatları

>
Halı Yıkama Fiyatları

Çoğunluğumuz yaşadığımız alanlarda halı kullanmayı tercih ederiz. Halı bir çok insan için vazgeçilmez dekoratif eşyadır. Halıları ergonomik ve estetik olmasına rağmen diğer ev eşyaları gibi zamanla kirlenebilen ve hijyen konusunda zorlandığımız eşyalardır. Halıların günlük temizliğini elimizdeki koşullarla yapmaya özen göstersek de uzun zamanlı ve ince temizlik için halı yıkama firmalarından yardım almak gerekir. Evde kendi imkanlarımızla yaptığımız temizlikler hijyen ve nitelik anlamında bizlere beklediğimiz sonuçları vermeyebilir.

Halıların temizliklerinin zamanında yapılması yaşam alanlarımızda insan sağlığını korumak bakımından oldukça önemlidir. Özellikle halılarda yer alan toz ve zararlı mikroorganizmalar sağlığımızı riske atmaktadır. Bu sebeple kullanılan halıların düzenli bir şekilde hem bakımları hem de temizliklerinin yapılması gereklidir.

Halı yıkama konusunda profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyduğunuzda İnegöl geneli hizmet sağlayan halı yıkama firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firmamızda kullandığımız profesyonel makinalar sayesinde evde yapılan temizlikten kat kat daha iyi sonuçlar alırısınız. İnegöl geneli hizmet sağlayan firmamız halılarınız özel şampuanlarla makinalarda yıkamaktadır.

Halı yıkamak teknik bilgi ve yöntem gerektirir. Halı yıkama yaparken değişik yöntemler kullanılmaktadır. Bu yöntemler steam vakum- ıslak kuru halı temizleme, kuru köpük temizleme yöntemi ve toz seksrasyon yöntemidir.

Halı yıkama fiyatları halı yıkamada kullanılan araçlar, elektrik – su fiyatı, iş gücü de baz alınarak metrekare usulü fiyat hesabı yapılır. Bu durumları göz önünde bulundurduğumuzda halı yıkama fiyatları ortalaması bellidir.

Halınızı yıkatmaya karar verdiğinizde yıkatmayı düşündüğünüz firmalar hakkında detaylı bir araştırma yapmalısınız. Ortama fiyatlar altında yıkayan firmalar hijyen açısından yeterli kalacaktır. Eğer halılarınızı firmamızda yıkatmaya karar verirseniz sizleri iş yerimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız. Halılarınızın yıkanacağı yeri görebilir ve halınızın hangi yöntemlerle yıkandığına göz atabilirsiniz.

Halıların yıkama fiyatları halının türüne ve özelliğine göre fark göstermektedir. Isparta, hereke gibi el dokuma halıların, yün halıların, el dokuma kilimlerin metre kare fiyatları makine halısı, halıflex halıdan daha pahalıya yıkanmaktadır. İran halısı, Hint kilimi, Çin halısı ipekten dokunduğu ve özel halılar olduğu için diğer halılara göre yıkama fiyatları daha fazladır.

Detaylı fiyat bilgisi almak için İnegöl geneli sizlere servis imkânı sunan firmamızı arayabilirsiniz. İnegöl genelinde geçerli halı yıkama fiyatlarımızı incelemenizi, kaliteli halı yıkama hizmetini size en uyguna sunan firmayı tercih etmenizi öneririz.


  TIKLA ARA +90 224 250 16 06   Whatsapp Mesaj

Hizmet verdiğimiz bölgeler

Bursa Halı Yıkama Fiyatları, Akhisar Mahallesi Halı Yıkama Fiyatları, Burhaniye Mahallesi Halı Yıkama Fiyatları, Çeltikçi Mahallesi Halı Yıkama Fiyatları, Cerrah Mahallesi Halı Yıkama Fiyatları, Deydinler Mahallesi Halı Yıkama Fiyatları, Hamidiye Mahallesi Halı Yıkama Fiyatları, Hocaköy Mahallesi Halı Yıkama Fiyatları, Huzur Mahallesi Halı Yıkama Fiyatları, İnegöl Halı Yıkama Fiyatları, İsaören Mahallesi Halı Yıkama Fiyatları, Kemalpaşa Mahallesi Halı Yıkama Fiyatları, Kurşunlu Mahallesi Halı Yıkama Fiyatları, Mahmudiye Mahallesi Halı Yıkama Fiyatları, Mesudiye Mahallesi Halı Yıkama Fiyatları, Ortaköy Mahallesi Halı Yıkama Fiyatları, Osmaniye Mahallesi Halı Yıkama Fiyatları, Şipali Mahallesi Halı Yıkama Fiyatları, Süleymaniye Mahallesi Halı Yıkama Fiyatları, Yenice Mahallesi Halı Yıkama Fiyatları, Yeniceköy Mahallesi Halı Yıkama Fiyatları
background
Halı, koltuk, perde gibi ev gereçlerinizin temizliği konusunda bize güvenin!

Uzman Ekip İle Çalışın

×
×
  2242501606   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder