background

Halı Yıkama

>
Halı Yıkama

Ev eşyaları deyince hem dekoratif açıdan hem de gerekli eşyalar açısından ilk aklımıza gelenlerden birisi halılardır. Halıları evlerimizin vazgeçilmez ihtiyacıdır. İhtiyacın ötesinde göz zevkimize hitap eden halılar estetik yönüyle de bizlerin önemsediği eşyalardandır. Ev dekorumuzun en dikkat çeken parçalarından olan halılar kış aylarında ayaklarımızı sıcacık bastığımız zeminler oluşturmakta.

Bu denli hayatımızın içerisinde ve sürekli kullanıma açık olan halıların temizliği de oldukça önem taşımaktadır. Halıların evlerde yıkanma oranı gün geçtikçe azalmaktadır. Bunların nedenlerinden bazıları; yaşamsal standartlar, eğitim seviyesindeki yükselme, modern hayat, gelişen ve değişen hijyen koşulları, çalışan kadın oranındaki artış, sağlığa verilen önem daha bir sürü sebep halıyı dışarıda yıkatmayı daha avantajlı kılıyor. Halıların yıkanmaya verilmesi günümüz şartlarında bizlere zaman kazandırmakla birlikte fazla su kullanımının da önüne geçmektedir.

Halı yıkatmanın bu denli yaygın olduğu günümüzde güvenilir bir firmayla çalışıyor olmak oldukça önemlidir. Bursa İnegöl genelinde hizmet veren halı yıkama firmamız sizlerin yanındadır. Halı yıkama firmamız bizden servis talep ettiğiniz takdirde halılarınızı aynı gün evinizden almaktadır. Evinizden teslim aldığımız halıları, halı yıkama tesisimize ulaştırmaktayız. Halılarınız tesisimizde ulaştığında üzerinde bulunan kaba tozlardan arındırılır. Tozlarından arınmış halılarınız halı yıkama makinalarında ıslak temizlik işlemi görür. Yıkama sonrası halılarınız durulanır ve kurutma odalarına alınarak kurutulur. Kuruyan halılarınız itina ile paketlenip evlerinize geri bırakılır.  

Bursa İnegöl ilçesinde faaliyete başlayan firmamız, sizlere aktif şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. İnegöl geneli hizmet veren firmamız halılarınızı sadece yaz mevsiminde değil yılın her mevsiminde yıkamaktadır. Yaz kış fark etmeksizin halılarınızı yıkar ve en kısa sürede sizlere geri teslim ederiz.

Bursa İnegöl geneli hizmet sağlayan firmamız halı temizleme ve yıkama konusunda sizleri tereddütte bırakmaktadır. Sizlere %100 garanti sunuyoruz. Halı yıkama makinemizin diğer makinelerden farkı havuz sistemine gerek duymamasıdır. Yıkanan halının kirini veya kirli suyu yıkanacak olan bir sonraki halıya bulaştırmadan yıkayabilmesidir.

Bursa İnegöl’de hizmet veren halı yıkama firmamıza gelen her müşterimizin halısıyla, tek tek ve düzgün olarak ilgileniyoruz. Sizlere makine, shaggy, makine yün, akrilik, nepal, el dokuma yün, ipek/floş, step altı kumaş shaggy, halıflex, çin, ladik, kök boyalı halılar ve yün kilim, makina kilimlerinizin temizlenmesinde sizlerin yanındayız.


  TIKLA ARA +90 224 250 16 06   Whatsapp Mesaj

Hizmet verdiğimiz bölgeler

Bursa Halı Yıkama, Akhisar Mahallesi Halı Yıkama, Burhaniye Mahallesi Halı Yıkama, Çeltikçi Mahallesi Halı Yıkama, Cerrah Mahallesi Halı Yıkama, Deydinler Mahallesi Halı Yıkama, Hamidiye Mahallesi Halı Yıkama, Hocaköy Mahallesi Halı Yıkama, Huzur Mahallesi Halı Yıkama, İnegöl Halı Yıkama, İsaören Mahallesi Halı Yıkama, Kemalpaşa Mahallesi Halı Yıkama, Kurşunlu Mahallesi Halı Yıkama, Mahmudiye Mahallesi Halı Yıkama, Mesudiye Mahallesi Halı Yıkama, Ortaköy Mahallesi Halı Yıkama, Osmaniye Mahallesi Halı Yıkama, Şipali Mahallesi Halı Yıkama, Süleymaniye Mahallesi Halı Yıkama, Yenice Mahallesi Halı Yıkama, Yeniceköy Mahallesi Halı Yıkama
background
Halı, koltuk, perde gibi ev gereçlerinizin temizliği konusunda bize güvenin!

Uzman Ekip İle Çalışın

×
×
  2242501606   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder