background

Halıfleks Yıkama

>
Halıfleks Yıkama

Halı çeşitlerinden olan halıfleksler kullanım alanı oldukça yaygın halılarıdır. Evlerde, iş yerlerinde, camilerde, yurtlarda, toplantı salonlarında, otellerde daha bir çok ortamda sıklıkla kullanılır. Halıfleksler zeminin tamamen kapatılarak kullanıldığı halı şeklidir. Bir çok yaşam alanından kullanılan halıfıleksler ortam ne kadar temiz olursa olsun halıflekslerin periyodik ve günlük temizliği yapılmadıkça genelde temizlik ve hijyen oluştu diyemeyiz. En çok kullanılan zemin döşemelerinden olan halıflekslerin düzenli temizlenmesi ve yıkanması gerekir.

Kullanım alanının geniş olduğu halıflekslerin normal halı yıkama makinalarında yıkanması mümkün değildir. Halıfleksler yerinden kaldırılmadığı için bulunduğu ortamda yıkanmalıdır. 

Halıfleks yıkama aşamasında özenli olunmalıdır. Düzgün temizlenmediği takdirde etraf çabuk kirlendiği için sağlık açısından riskli durumlar yaratabilir. Halıfleksler yatay zemin yüzeyine sahip olduğu için toz tanecikleri daha fazla halı yüzeyine yapışır, bu durum düşünüldüğünde halıflekslerin temizliğinin yapılması atlanamaz bir husus haline gelir.

Halıfleks periyodik zamanlar içerisinde temizlenmelidir. Halıfleksinizin temizlenme zamanı geldiğinde İnegöl geneli hizmet sağlayan firmamızı arayarak halıflekslerinizin yıkama işlemi için servis talebinde bulunabilirsiniz. Personellerimiz belirlenen gün ve saatte halıflekseleriniz temizlenmesi için belirlenen konumda hazır bulunur.

Halıfleks yıkama sırasında şu aşamaları dikkat etmekteyiz:

İlk olarak halıfılekslerin bir ucundan demo uygulaması yapılır ve incelenir.

Halıfleksler yıkanmaya geçilmeden önce kuru vakumlama yapılır. Bu adım profesyonler halıfleks yıkamanın ilk adımıdır.

Yaşam alanınızdaki halıfleksleri her gün elektrik süpürüyor ise toz oluşumu en az seviyededir. Bu tür halıflekslerin yıkama süresi normallerine göre biraz daha uzayabilir.

Personellerimiz halılarınızı gereğinden fazla ıslatmaz ve suyu üzerinde fazlaca bekletmez. Çünkü daha fazla ıslatmak ve suyu daha fazla bekletmek halıfleksin daha temiz yıkandığı anlamına gelmez. Hatta bu durum halıflesklerinizin pas ve koku yapmasına neden olabilir.

Halıfleksleriniz vakumlarnır ve halıfleksinizde bulunan tüm mikro- organizmalar, küf, mite, bakteri ve ev tozları vakumlamayla birlikte halıfleksinizden ayrılır.

Güçlü vakumla tekniği ile halıflekslerinizde koku oluşmaz, halıfleksin renk ve döşemine zarar vermez.

Halıfleks yıkamada kullandığımız kimyasallar toplum sağlığına uygundur ve hiçbir zarar teşkil etmez.

Halıflesk temizlik süresi ortalama bir buçuk saat sürmektedir. Bir buçuk saat sonra halıflekslerinizi temzi bir şekilde sizlere teslim ediyoruz.


  TIKLA ARA +90 224 250 16 06   Whatsapp Mesaj

Hizmet verdiğimiz bölgeler

Bursa Halıfleks Yıkama, Akhisar Mahallesi Halıfleks Yıkama, Burhaniye Mahallesi Halıfleks Yıkama, Çeltikçi Mahallesi Halıfleks Yıkama, Cerrah Mahallesi Halıfleks Yıkama, Deydinler Mahallesi Halıfleks Yıkama, Hamidiye Mahallesi Halıfleks Yıkama, Hocaköy Mahallesi Halıfleks Yıkama, Huzur Mahallesi Halıfleks Yıkama, İnegöl Halıfleks Yıkama, İsaören Mahallesi Halıfleks Yıkama, Kemalpaşa Mahallesi Halıfleks Yıkama, Kurşunlu Mahallesi Halıfleks Yıkama, Mahmudiye Mahallesi Halıfleks Yıkama, Mesudiye Mahallesi Halıfleks Yıkama, Ortaköy Mahallesi Halıfleks Yıkama, Osmaniye Mahallesi Halıfleks Yıkama, Şipali Mahallesi Halıfleks Yıkama, Süleymaniye Mahallesi Halıfleks Yıkama, Yenice Mahallesi Halıfleks Yıkama, Yeniceköy Mahallesi Halıfleks Yıkama
background
Halı, koltuk, perde gibi ev gereçlerinizin temizliği konusunda bize güvenin!

Uzman Ekip İle Çalışın

×
×
  2242501606   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder