background

Koltuk Yıkama

>
Koltuk Yıkama

Yaşam alanlarımızda en çok kullandığımız eşyalardan birisi koltuklardır. Günümüzde zamanımızın çoğunu koltuklarda geçirmekteyiz. Çok sık kullanılan koltuklarımız her ne kadar temiz tutmaya çalışsak da kirlenebiliyor. Bu kirlenmeyi genelde evlerde kendimiz temizlik malzemeleriyle halletmeye çalışırız. Bazı kirler ne kadar temizlik malzemesi kullanırsak kullanalım geçmez.

Evlerde yapmaya çalıştığımız temizlik sonucu hala kirin ve lekelerin gitmediğini fark ettiğimizde profesyonel bir yardım almaya başvururuz. Aslında koltuklarımızı bu görüntüye ulaşmadan belirli aralıklarla (en az yılda bir defa) yıkatılmadır. Çünkü uzun süre temizlenmeyen koltuklarda üzerindeki lekenin çıkarılması, koltuğunun kumaşının kirden dolayı oluşan karartının çıkarılması zorlaşmaktadır. Düzenli temizlenen koltuklarda bu durumun aksine lekeler daha kolay çıkmakta ve kalıcı lekelerin oluşması engellenmektedir. Koltukta oluşabilecek kalıcı lekeler görüntü olarak bizleri memnun etmemekle birlikte temizliğinin zorlaşması maliyetini de arttırmaktadır. Bu durumla karşılaşmamak için koltuklarımızı en az yılda bir defa yıkatmalıyız.

Bursa İnegöl geneline koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz. Koltuk yıkama deyince İnegöl halkının ilk aklına gelen firma olmak gurur verici. Firmamız siz değerli müşterilerine %100 memnuniyet garantisi vermektedir. Firma çalışanlarımız profesyonellik çerçevesinde sizlere hizmet sunmaya devam etmektedir.

İşini profesyonellikle yapan çalışanlarımız koltuğun iyi temizlenmesi, erken kuruması, koku yapmaması, leke kusmaması, lekelerin çıkarılması, kumaş ayrımı gibi konularda oldukça dikkatlidir. Koltuk yıkama yapılırken kumaşın cinsine, lekenin türüne ve miktarına göre yıkama yapılmalı ve çıkmayacağı kesin olan lekeler için koltuk deformasyona uğratılmamalıdır. Koltuğunuzun bu hususlar doğrultusunda yıkatmak istiyorsanız Bursa İnegöl geneline hizmet veren firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Firmamızla koltuk yıkama servis hizmeti doğrultusunda iletişime geçtiğinizde sizinle gün ve saat belirlenmesi yapılır. Belirlenen günde ekip arkadaşlarımız koltuğunuzun yıkanacağı adreste hazır bulunurlar. Personellerimiz öncelikle yıkanacak olan koltuklarınızı makine yardımı ile şampuanlar. Koltuk şampuan ile bir süre bekletildikten sonra fırçalama işlemi gerçekleştirilir. Koltuklarınız nazik bir şekilde fırçalandıktan sonra bir güzel durulanır. Durulama sırasında vakumla işlemi de gerçekleştirilir. Koltuklarınız kuruduktan sonra temiz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Unutmayın ki düzenli temizliği yapılan koltukların ömürleri temizliği düzenli yapılmayan koltuklara göre daha uzundur. Koltuğunuzu temiz bir şekilde kullanmaya devam etmek için Bursa İnegöl geneli hizmet sağlayan firmamızla iletişime geçebilirsiniz.


  TIKLA ARA +90 224 250 16 06   Whatsapp Mesaj

Hizmet verdiğimiz bölgeler

Bursa Koltuk Yıkama, Akhisar Mahallesi Koltuk Yıkama, Burhaniye Mahallesi Koltuk Yıkama, Çeltikçi Mahallesi Koltuk Yıkama, Cerrah Mahallesi Koltuk Yıkama, Deydinler Mahallesi Koltuk Yıkama, Hamidiye Mahallesi Koltuk Yıkama, Hocaköy Mahallesi Koltuk Yıkama, Huzur Mahallesi Koltuk Yıkama, İnegöl Koltuk Yıkama, İsaören Mahallesi Koltuk Yıkama, Kemalpaşa Mahallesi Koltuk Yıkama, Kurşunlu Mahallesi Koltuk Yıkama, Mahmudiye Mahallesi Koltuk Yıkama, Mesudiye Mahallesi Koltuk Yıkama, Ortaköy Mahallesi Koltuk Yıkama, Osmaniye Mahallesi Koltuk Yıkama, Şipali Mahallesi Koltuk Yıkama, Süleymaniye Mahallesi Koltuk Yıkama, Yenice Mahallesi Koltuk Yıkama, Yeniceköy Mahallesi Koltuk Yıkama
background
Halı, koltuk, perde gibi ev gereçlerinizin temizliği konusunda bize güvenin!

Uzman Ekip İle Çalışın

×
×
  2242501606   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder