background

İnegöl Kilim Yıkama

İnegöl Kilim Yıkama
İnegöl Kilim Yıkama: Yıkadığımız tüm koltuklarda temizlik garantisi vermekteyiz. Koltuklarınız evinize gelen uzman personelimiz tarafından, özel temizlik ürünleri kullanılarak yerinde itina ile yıkanır. Sizlere hizmet vermekte olan ekibimiz yıllardır bu işte çalışmış ve belli bir birikime sahip olan kişilerdir. ilk olarak halılar yıkanması için adreslerinizden alınır. Firmamızı tercih etmeniz halinde profesyonel olacağı için battaniyeniz derinlemesine temizlenecek ve bütün kirlerinden tam olarak arınacaktır. 10 yıllık tecrübemiz ve tam otomatik halı yıkama makinelerimiz ile halkımıza halı yıkama konusunda en iyi hizmeti veriyoruz. Perdeleriniz fabrikalarda özel perde yıkama makinelerinde uzman ve deneyimli ekiplerin gözetiminde temizlenir. Halı Yıkama bünyesinde faaliyet gösteren firmamız, kirlenen ve temizlenmesi gereken yataklarınızı evinizde, işyerinizde son teknolojik makine parkuru ile kuru köpük yıkama sistemini kullanarak yerinde yatak yıkama hizmeti verir.
Firmamızın sunduğu memnuniyet garantili yerinde halı yıkama hizmetleri konusunda deneyim sahibi ve uygulamada kullanılan yöntem ekipmanlar konusunda da bilgili uzmanlar tarafından yürütülmektedir. En özel koltukların yıkama fiyatı 200? Dir. Koltukta bulunan lekeler için özel organik bazlı leke çözücüler ile evde koltuk yıkama işlemine başlamadan önce çözdürülmesi sağlanır. Kullanmış olduğumuz şampuanlar kimyasal içermez ve anti bakteriyel özelliğe sahip biyolojik bir üründür. Halılar üzerinde yapılacak olan bütün işlemler için ilk teslimattan başlayarak son ana kadar güvencesi altına alarak, karşılaşılabilecek tüm sorumluluğu üzerine almaktadır. Yıkama işi bitirilen halıların kurutulmasında otomatik sıkma makinesi kullanılması kurumanın başarısı için oldukça önemlidir. Ofislerde Halı Koltuk Yıkama hizmeti verirken ofiste bulunan hiçbir ofis malzemesine zarar vermemekteyiz. Kırışmadan yıkanan perdeler özel deterjanlarla beyazlatılır ve ilk günkü temizliğine kavuşturulur.
stor perde yikama işlemleri alanında uzman kadromuzla gerçekleşmektedir. Yıkanan halılar tamamen kapalı dışarıdan herhangi bir hava ile temas etmeyecek şekilde hazırlanan odalarda kurutma işlemine alınır. Tam zamanında perdelerinizi yıkar ve adreslerinize ulaştırırız. Türkiye'de Yeşil Sertifikalı Kimyasal içermeyen İnsan Sağlığına zararsız ürünlerle temizlik yapan tek firmadır. Leke çıkarma işleminin ardından gelişmiş teknoloji ürünün koltuk yıkama makineleri ile koltuklarınızı yıkayarak kirlerinden arındırır. Sizlerde kirlenen halılarınızı Bursa halı yıkamaya güvenle teslim ederek, kaliteli ve güvenilir halı yıkama hizmetini uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Yaz aylarında koltukların yıkandıktan sonra kuruma süresi kumaşın cinsine göre en az 2 en çok 4 saattir, kış aylarında ise 4 veya 7 saattir. Halılarınızı teslim aldıktan sonra olabilecek bir şikayetinizde karşınızda müşterisini önemseyen bir halı yıkama firması bulabilmek firmanın kalitesini gösterir. İpek halılara zarar vermediği tespit edilmiş özel şampuanlar kullanılmalıdır, özellikle bitkisel ürünlerin kullanımı tercih edilmektedir.
stor perde yıkama firması olarak sağlık sorunlarına sebep olan kir ve mikropları perdelerinizden temizlemekteyiz. Halı yıkamak zor ve yorucu bir iştir. Yaz kış demeden her mevsim de halı yıkama yaptırmak çok kolay. Halı temizliği bir çok haftalığı da engeller. Halı, kilim ve koltuklarınız için profesyonel temizlik hizmetleri planlayın ve dezenfektan uygulanmasını halı Yıkama firmamızdan talep edebilirsiniz. Öncelikle halılar, türlerine ve leke durumlarına göre ayrılır.

  TIKLA ARA +90 224 250 16 06   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Halı, koltuk, perde gibi ev gereçlerinizin temizliği konusunda bize güvenin!

Uzman Ekip İle Çalışın

×
×
  2242501606   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder