background

Stor Perde Yıkama

>
Stor Perde Yıkama

Yaşam alanlarımızda perdelerimiz vazgeçilmezlerimizdendir. Perde türlerinden olan stor ve zebra perdeler hem kullanışı hem de şık görüntüsü ile bizleri memnun etmektedir. Evlerimizde özellikle mutfaklarımızda stor ve zebra perdelere oldukça yer veriyoruz. Sıklıkla kullandığımız bu perdeler zaman içerisinde kirlenmektedir. Zamanla biriken toz ve kirler bir süre sonra perdenizin kötü bir görüntüye büründürmekle birlikte sağlığınızı da olumsuz etkileyebilir. Perdelerin kirlenmesine farkına vardığınızda profesyonel bir destek arayışına girebilirsiniz. Perdenizin temizlenmesini istediğiniz takdirde servisimizle iletişime geçebilirsiniz.

Bursa İnegöl geneli sizlere hizmet sağlayan firmamız ilk günkü iş heyecanı ile sizlere hizmet vermektedir.  Perde yıkama firmamızı arayarak perde yıkama hakkında detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Sizlere %100 müşteri memnuniyeti garantisi veriyoruz.

Stor perde yıkama işlemi son derece titizlilik ve dikkat isteyen bir işlemdir. Firmamız stor perdelerinizi özel şampuanlara yıkamaktadır. Perde yıkama servisi talebinde bulunduğunuzda personellerimiz belirlenen saatte evinizde hazır bulunur, yıkanılacak stor perdeniz firmamız tarafından sökülerek evinizden alınır en kısa sürede temizlenerek evinize tekrar getirilir. Firmamız mevsim fark etmeksizin perdeleriniz yıkanması için sizlere bir telefon kadar uzaklıktadır.

Stor perdeler oldukça hassas bir kumaşa sahiptirler. Bu sebeple yıkama esnasında çok dikkatli olunmalıdır. Bazen evlerde yıkanmaya çalışılan stor perdeler yapılan bilinçsiz uygulamalar sonucunda kırış kırış olabileceği gibi kumaşı da bozulabiliyor. Perdenizde bu tarz durumlarla karşılaşmak istemiyorsanız profesyonel bir desteğe başvurabilirsiniz. Bursa İnegöl geneli perde yıkama hizmeti veren firmamızı arayarak perdenizin yıkatma talebinde bulunabilirsiniz.

Stor perdeler kadar narin ve hassas olmaya zebra perdelerin temizliği oldukça zordur. Zebra perdeler çoğunlukla mutfaklarda, ofislerde ve salonlarda tercih edilir. Mutfaklarda oldukça tercih edilen zebra perdeler mutfakta oluşan yağlanmadan dolayı kirlenmeye oldukça açık durumdadır. Zebra perdeler sünger ile silinerek temizlenebilir ya da elektrik süpürgesi yardımıyla tozu alınabilir. Bazen bu işlemler yetersiz gelebileceği gibi uğraşmak da istemeyebilirsiniz. Eğer zebra perdelerin profesyonel bir yardım aracılığıyla yıkanmasınız istiyorsanız İnegöl geneli çalışan firmamıza ulaşabilirsiniz. Zebra perdelerinizi hiçbir zarara uğratmadan titizlikle yıkıyor ve müşteri memnuniyeti garantisi sunuyoruz.

Ahşap stor perdelerin kullanımı da oldukça yaygındır. Ahşap stor perdeleriniz de diğer perdeler gibi zaman içerisinde kirlenecek ve temizlenmeye ihtiyaç duyacaktır. Ahşap stor perdelerinizin temizlenme zamanı geldiğini düşündüğünüzde bizden servis talebinde bulunabilirisiniz. İnegöl geneli uzman kadrosuyla hizmet sağlayan firmamız yıkama aşamasında oldukça dikkat isteyen perdelerinizi son derece titizlikle ve özel şampuanlarla yıkamaktadır. Perdelerinizi periyodik zamanlarla yıkatmanız gerektiğinde firmamızla iletişime geçebilirsiniz.


  TIKLA ARA +90 224 250 16 06   Whatsapp Mesaj

Hizmet verdiğimiz bölgeler

Bursa Stor Perde Yıkama, Akhisar Mahallesi Stor Perde Yıkama, Burhaniye Mahallesi Stor Perde Yıkama, Çeltikçi Mahallesi Stor Perde Yıkama, Cerrah Mahallesi Stor Perde Yıkama, Deydinler Mahallesi Stor Perde Yıkama, Hamidiye Mahallesi Stor Perde Yıkama, Hocaköy Mahallesi Stor Perde Yıkama, Huzur Mahallesi Stor Perde Yıkama, İnegöl Stor Perde Yıkama, İsaören Mahallesi Stor Perde Yıkama, Kemalpaşa Mahallesi Stor Perde Yıkama, Kurşunlu Mahallesi Stor Perde Yıkama, Mahmudiye Mahallesi Stor Perde Yıkama, Mesudiye Mahallesi Stor Perde Yıkama, Ortaköy Mahallesi Stor Perde Yıkama, Osmaniye Mahallesi Stor Perde Yıkama, Şipali Mahallesi Stor Perde Yıkama, Süleymaniye Mahallesi Stor Perde Yıkama, Yenice Mahallesi Stor Perde Yıkama, Yeniceköy Mahallesi Stor Perde Yıkama
background
Halı, koltuk, perde gibi ev gereçlerinizin temizliği konusunda bize güvenin!

Uzman Ekip İle Çalışın

×
×
  2242501606   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder