background

Yorgan Yıkama

>
Yorgan Yıkama

Kış mevsiminin vazgeçilmezi olan yorganları mevsimden kaynaklı uzun süreler kullanmaktayız. Yatılı gelen misafirler için olsun kendimiz için olsun yorganlar devamlı kullandığımız ürünlerdir. Bu kadar sık kullanılan yorganların hijyen açısından sıklıkla temizlenmesi de gerekmektedir. Firmamızdan yorgan yıkama hizmeti olarak ürününüzün temizliği zahmetsiz yaptırabilirsiniz. Halı yıkama firmamız sizler için yorgan yıkama hizmeti de vermektedir. Yorgan ve battaniye gibi ürünler yapıları gereği içerisine fazlaca bakteri toplamaktadır. Yorgan gibi sürekli kullanılan ve sağlığımıza etki eden ürünlerin en az iki ayda bir temizliğinin yapılması gerekmektedir.

Sıklıkla kullandığımız üç çeşit yorgan vardır; yün, pamuk ve elyaf yorganlar. Yorgan temizliği zor ve ehemmiyet isteyen bir durumdur. Özellikle yün yorgan temizliği bir hayli zordur. Yorganlar bazen evde profesyonel yardım almadan yıkanmaktadır. Evde yıkanan yorganlar iyice durulanmadığı takdirde ve kullanılma devam edildiği durumda ciddi hastalıklara sebep olabilir. İyice durulanmadığı takdirde yorganların beyaz görüntüsü de kaybolmaktadır. Yorganlar eğer güzel durulanmazsa yüzeylerinde bir sarartı meydana gelir. Bu sarartı bizi estetik açıdan rahatsız edeceği gibi yorganın temiz durulanmadığının da kanıtıdır.

Evde uğraşması zor ve oldukça zaman isteyen yorgan yıkamaları için Bursa İnegöl geneli hizmet veren firmamızdan yardım alabilirsiniz. Firmamız yorgan yıkama ve kurutma işlemleri için gerekli makinaları bünyesi içinde bulundurur. Yorgan yıkama konusunda sizlere kusursuz hizmet vermeye devam eden firmamız siz müşterilerimizin sağlığını düşünerek hijyen kalitesini arttırmaktadır.

Yorgan yıkama işlemi ile ilgili bilmeniz gereken bilgileri şu şekilde sıralayabiliriz:

Yün yorganlar yalnızca yün yorganlarla yıkanmalı ve renk vermesi hususunda dikkatli olunmalı,

Pamuk yorgan yıkamasa sırasında pamuk hijyeni sağlanmalı ve pamuk yorganlar başka tür yorganlara karıştırılmadan yıkanmalı,

Yorganların renginin akmaması ve sararması için tazyikli su ile yıkanmalı,

Yorganı durulama aşamasında özenli ve dikkatli olunmalı,

Yorganın nemli kalmaması ve koku sorunu yaşamaması için kurutma evresinde dikkatli olunmalıdır.

Yorgan yıkama sürecindeki işlemler itina gösterilerek yapılırsa kaliteli bir hizmet sağlanmış olur. Bu basamakları kusursuz uygulayan Bursa İnegöl geneli sizlere hizmet sağlayan firmamız İnegöl’ün en iyi firmalarından biri olduğunu her geçen gün kanıtlayarak yoluna devam etmektedir.


  TIKLA ARA +90 224 250 16 06   Whatsapp Mesaj

Hizmet verdiğimiz bölgeler

Bursa Yorgan Yıkama, Akhisar Mahallesi Yorgan Yıkama, Burhaniye Mahallesi Yorgan Yıkama, Çeltikçi Mahallesi Yorgan Yıkama, Cerrah Mahallesi Yorgan Yıkama, Deydinler Mahallesi Yorgan Yıkama, Hamidiye Mahallesi Yorgan Yıkama, Hocaköy Mahallesi Yorgan Yıkama, Huzur Mahallesi Yorgan Yıkama, İnegöl Yorgan Yıkama, İsaören Mahallesi Yorgan Yıkama, Kemalpaşa Mahallesi Yorgan Yıkama, Kurşunlu Mahallesi Yorgan Yıkama, Mahmudiye Mahallesi Yorgan Yıkama, Mesudiye Mahallesi Yorgan Yıkama, Ortaköy Mahallesi Yorgan Yıkama, Osmaniye Mahallesi Yorgan Yıkama, Şipali Mahallesi Yorgan Yıkama, Süleymaniye Mahallesi Yorgan Yıkama, Yenice Mahallesi Yorgan Yıkama, Yeniceköy Mahallesi Yorgan Yıkama
background
Halı, koltuk, perde gibi ev gereçlerinizin temizliği konusunda bize güvenin!

Uzman Ekip İle Çalışın

×
×
  2242501606   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder